5053873217 [email protected]

Victoria’s Secret’ın her yıl merakla beklenen yılbaşı şovu yıllar sonra podyuma dönüyor.

Dört yıllık aradan sonra Victoria’s Secret CFO’su Tim Johnson, Victoria’s Secret’ın yıllık defilesini geri getirmeyi planladıklarını söyledi.


Victoria’s Secret Fashion Show’un 2023’te podyumlara dönüş haberini ilk olarak, şirketin cuma günkü 2022 dördüncü çeyrek kazanç açıklamasının ardından geldi. Markanın mali işler müdürü Timothy Johnson, “Moda şovumuzun bu yıl içinde gelecek olan yeni versiyonunu desteklemek için pazarlama harcamalarına yönelmeye devam edeceğiz” dedi.

,
Bir şirket sözcüsü People’a şirketin kadınları desteklemeye kararlı olduğunu söyleyerek, “Müşterimizi yaptığımız her şeyin merkezine koymaya devam etmek için her zaman işin tüm alanlarında yenilik ve fikir üretmeye devam edeceğiz” dedi.

 

İç çamaşırı markasının ikonik moda şovunun geçmişi, 1995’e dayanıyor.

2001’de televizyonda yıllarca CBS ve ABC’de yayınlandı. Şovun gücü giderek büyüdü. Televizyonda yayınlanan şovda, sadece melek kanatları takmış iç çamaşırlı modeller çıkmıyordu. Dünyaca ünlü şarkıcılar da şovda boy gösteriyordu.

2018’deki son gösteride Bebe Rexha, Halsey, Rita Ora, Kelsea Ballerini, Shawn Mendes gibi müzisyen konuklar performans sergiledi.