Game of Thrones dizisindeki Sansa Stark karakteriyle ünlenen İngiliz oyuncu Sophie Turner, şarkıcı eşi Joe Jonas ile birlikte ilk bebeklerine kavuştu.

Ünlü çiftin geçen hafta çarşamba günü dünyaya gelen bebeklerinin cinsiyetinin kız olduğu öğrenildi. 24 yaşındaki Turner ile 30 yaşındaki Amerikalı şarkıcı, çocuklarının adını açıklamadı.


Yeni anne Turner ile Jonas Brother müzik grubu üyesi Joe Jonas, geçen yıl evlendi. Turner’ın hamile olduğu haberi şubat ayında ortaya çıktı. Hamilelikle ilgili haberleri gizli tutmaya çalışan çift, sık sık yürüyüş yaparken görüntülendi. Corona virüs salgınında da maske önlemi alarak, köpekleriyle birlikte yürüyüş yaparken paparazzilerin objektifine takıldı.
Karantina döneminde Conan O’Brien’e konuşan Turner, “Ben içe dönük biriyim ve tam bir ev kuşuyum. Tüm gün evde kalabilseydim bu benim için mükemmel olurdu. Günde bir kez köpeğimi gezdirmek için evden çıkıyorum, hepsi bu. İnsanların evde kalırken ne kadar zorlandıklarını anlıyorum ama osyal mesafeyi korumada neden başarılı olmadıklarını anlamıyorum” demişti.

Share This
%d blogcu bunu beğendi: