Star TV’nin sevilen dizisi Babil 5. son bölümüyle ekrana geldi. Babil son bölümde Süleyman’dan af isteyerek ödemeyi erteleyen İrfan paraları alarak ailesiyle birlikte geri dönmemek üzere Amerika’ya gitmeye karar verdi. Ancak Süleyman’ın ihbar ettiği İrfan havalimanında sahte pasaportla yakalandı. İrfan’ın kaçacağını ise Süleyman’a kimin söylediği merak konusu oldu. Diğer yandan ise Ayşe’nin Süleyman’ın yanına yerleştirilmiş gizli polis olduğu ortaya çıktı.

Halit Ergenç, Ozan Güven, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta, Aslı Enver ve Birce Akalay’ın başrollerini paylaştığı Babil dizisinin 14 Şubat Cuma yayınlanan 5. son bölümü nefesleri kesti. Babil son bölümde polis soruşturması, Süleyman’ın baskıları ve kurdukları saadet zincirinin batma riski nedeniyle zor zamanlar yaşayan İrfan önce Süleyman’ın yanına gidip elini öptü ve taksit ödemesinin ertelenmesini istedi. Oğlunun tedavisi için zamanı daralan İrfan, paraları da alarak Amerika’ya gideceğini ve geri dönmeyeceğini Egemen’e söyledi.

Egemen ise kurdukları sistemin kısa sürede sona ereceğinden dolayı rahatsız oldu ve İrfan’la tartıştı. Egemen, İrfan’ın gideceğini İlay’a da söyledi. İrfan ise havalimanında sahte pasaportla çıkış yapmak isterken polise yakalandı. Gözaltına alınan İrfan’ı, kaçacağını öğrenen Süleyman’ın ihbar ettiği ortaya çıktı.

Share This
%d blogcu bunu beğendi: