MEXİT KRİZİNDE SON PERDE

Meghan Markle ile Prens Harry’nin basında ‘Megxit’ olarak adlandırılan kraliyet ayrılığını Düşes’in babası Thomas Markle yorumladı. Baba Markle, “Kraliyeti ucuzlattı” dediği kızı için “Bu benim yetiştirdiğim kızım olamaz” ifadesini kullandı.
ntv.com.tr 19.01.2020 – 13:31

Eşi Prens Harry ile birlikte kraliyet görevlerini bırakan Meghan Markle’ın babası Thomas Markle, bu ayrılık kararı hakkında ilk kez konuştu. Basının ‘Megxit’ olarak adlandırdığı ayrılık haberiyle ilgili, Meghan Markle’ın arasının pek iyi olmadığı bilinen babası, “Kraliyet ailesinin itibarını düşürdü” yorumunu yaptı.


“KRALİYETİ UCUZLATTI”
Televizyon için çekilen bir belgeselde konuşan baba Markle, Meghan ve Harry’nin davranışını “utandırıcı” olarak değerlendirdi. Kızı ve eşinin kraliyeti “ucuzlattığını” söyleyen Thomas Markle, indirimli bir Amerikan süpermarket devine atıfta bulunarak, “Kraliyeti taçlı bir Walmart’a dönüştürüyorlar” dedi. Thomas Markle ayrıca, “Bu benim yetiştirdiğim kızım olamaz” yorumunda da bulundu.

“APTALCA”
Düşes’in babası, “Evlendiklerinde bir sorumluluk üstlendiler. Bu sorumluluk kraliyatin bir parçası olmak ve onu temsil etmekti. Bunu yapmamak aptalca” şeklinde konuştu.

Thomas Markle: My Story adlı 90 dakikalık belgeselde kızı Meghan ile karmaşık ilişkisinin perde arkasını anlatan baba Markle, “İngiliz kraliyeti, şimdiye kadarki en büyük uzun ömürlü kurumlardan biri. Onu yok ediyorlar, ucuzlaştırıyorlar, perişan hale getiriyorlar. Bunu yapmamalılar” dedi.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: