Oscar ödüllü oyuncu Charlize Theron, Harvey Weinstein hakkında konuştu. Yeni filmi Skandal (Bombshell) ile akademi ödülleri için adı geçen 44 yaşındaki oyuncu tecavüz ve cinsel saldırı suçlamalarıyla yargılanan eski yapımcı Harvey Weinstein’ın, yalan söylemek konusunda sınır tanımadığını ifade etti.


20 Aralık 2019’da Roger Ailes’a ilişkin cinsel istismar iddialarını konu alan Skandal (Bombshell) filmiyle beyaz perdede boy gösterecek olan Charlize Theron, tecavüz ve cinsel saldırı suçlamalarıyla yargılanan eski yapımcı Harvey Weinstein hakkında ses getirecek açıklamalarda bulundu. Hollywood yıldızı, New York Times’a verdiği röportajda Ailes’ın davranışının Weinstein’ın davranışlarına birebir benzediğini söyledi.

“BİRLİKTE OLDUĞUMUZU SÖYLEDİ”

44 yaşındaki oyuncu sözlerine şöyle devam etti: Weinstein bunu herkese yaptı. Kadınları birbirine düşürmek mi? Bu konuda gerçekten çok, çok iyiydi. “Bu film için Gwyneth (Paltrow) ile konuşuyorum…” gibi sözleri vardı. Söylediklerinden biri Renée (Zellweger) ve benim iş bulmak için onunla birlikte olduğumuz yönündeydi. Hiçbir sınır tanımıyordu. Cinsel tacizlerde bile bizi karşı karşıya getirirdi.

Share This
%d blogcu bunu beğendi: