Apple’ın merakla beklenen yeni iPhone lansmanın tarihi hakkında ABD basınından bir iddia geldi.

Yeni iPhone modelleri için geri sayım başladı. Apple’ın yeni cihazları için şimdiden onlarca iddia ortaya atılmış durumda. Peki iPhone 11 ne zaman tanıtılacak?

ABD basının şirkete yakın kaynaklara dayandırdığı iddiaya göre, lansman 10 Eylül’de yapılacak. Etkinlikte de iPhone 11, iPhone 11 Max ve Apple Watch 5 ürünlerinin tanıtılması bekleniyor.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, her yıl olduğu gibi Eylül ayında yeni iPhone modelini tanıtacak.

Apple’ın resmi açıklamada bulunmamasına rağmen cihazlar ile ilgili hergün yeni bir iddia ortaya atılıyor.


Popüler aksesuar üreticisi Ghostek’in siparişlerini almaya başladığı kılıflar ile iPhone 11’in uzun süredir iddia boyutunda olan yeni dizaynı da doğrulanmış oldu

Sabırsızlıkla beklenen telefon hakkında her geçen gün yeni bir detay gün yüzüne çıkıyor.

Geçtiğimiz günlerde kamera çıkıntısı içermeyen iPhone 11’in görüntüsü yayınlandı.

Akıllı telefonlar için yaptığı tasarımlarla ünlü Jonas Daehnert’in resmi Twitter hesabından paylaşılan görüntü birçok kullanıcıyı arada bıraktı. Kamera çıkıntısına sahip olmayan iPhone 11, kimi tarafından beğenildi, kimi tarafından da pek beğenilmedi.

Gelişen teknoloji ile beraber telefon üreticileri, arka kamera için daha büyük bir alana ihtiyaç duyuyor. Bununla beraber kameralar, çıkıntılı bir tasarıma sahip oluyor. Bu sebeple kamera çıkıntısı içermeyen bir telefon en azından günümüzde pek mümkün gözükmese de 2020 yılında tanıtılacak iPhone’da bu tasarıma sahip bir modelle karşılaşabiliriz.

İ

Share This
%d blogcu bunu beğendi: