KARİUS”A YAZANLARA UYARI

Beşiktaş’ın Liverpool’dan kiraladığı Loris Karius, transferinin ardından sosyal medya fenomenlerine attığı mesajlar ile gündeme gelmişti. Bu mesajların Karius’a geri dönüşü ise pek istediği gibi olmadı.

Geçen hafta Instagram hesabından bir kadın sosyal medya fenomenine, “Merhaba, nasılsın” mesajını gönderen Loris Karius’un bu hareketi, mesajı alan kişi tarafından Twitter’da uyarıldı.

Bu olay sonrasında sosyal medyada en çok konuşulan isimler arasına giren başarılı eldivenin bu konuda kulüpten uyarı aldığı kaydedildi.

Alman kalecinin de, “İngiltere’de böyle şeyler çok normal. Ama burada futbol hayatım dışında bir şeyle gündeme gelmek istemiyorum. Bir daha tanımadığım kimseyle yazışmam” dediği öğrenildi.

Beşiktaş’la anlaşmasının ardından formaları büyük ilgi gören, fotoğrafları sosyal medya üzerinden binlerce beğeni ve yorum alan Alman file bekçisinin bu konuyla ilgili olarak da yorumda bulunduğu kaydedildi.

Karius’un, “Maçlar dışında sokakta yürürken veya bir kafede otururken beni tanıyan herkes gelip fotoğraf çektirmek istiyor. Çoğunluğunun da kadın olduğunu söyleyebilirim. İngiltere’de bile bu kadar hayranım yoktu” dediği bildirildi.

Comments are closed.