PFDK’DAN ARDA’YA EFSANE CEZA

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Medipol Başakşehirli futbolcu Arda Turan’a 16 maçtan men ve 39 bin TL para cezası verdi. PFDK ayrıca, bir diğer Başakşehirli oyuncu Marcio Mossoro’ya 4 maç men ve 26 bin TL para cezası verirken, Bursasporlu Kubilay Kanatsızkuş’a 4 maçtan men ve 17 bin 300 TL para cezası, Titi’ye 2 maçtan men, teknik direktör Mustafa Er’e ise bir maçtan men ve 13 bin TL para cezası verildiğini açıkladı. Öte yandan Trabzonsporlu futbolcular Tomas Hubocan ve Okay Yokuşlu, birer maçtan men ve 13’er bin TL para cezasına çarptırılırken, Teleset Mobilya Akhisarsporlu Milan Lukac’a 4 resmi müsabakadan men ve 26 bin TL para cezası verildi.

 


Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Medipol Başakşehirli futbolcu Arda Turan’a 16 maçtan men ve 39 bin TL para cezası verdi. PFDK ayrıca, bir diğer Başakşehirli oyuncu Marcio Mossoro’ya 4 maç men ve 26 bin TL para cezası verirken, Bursasporlu Kubilay Kanatsızkuş’a 4 maçtan men ve 17 bin 300 TL para cezası, Titi’ye 2 maçtan men, teknik direktör Mustafa Er’e ise bir maçtan men ve 13 bin TL para cezası verildiğini açıkladı.

Öte yandan Trabzonsporlu futbolcular Tomas Hubocan ve Okay Yokuşlu, birer maçtan men ve 13’er bin TL para cezasına çarptırılırken, Teleset Mobilya Akhisarsporlu Milan Lukac’a 4 resmi müsabakadan men ve 26 bin TL para ceza verildi.

Comments are closed.