GALLIARD’DA LEZİZ VE ROMANTİK BİR SEVGİLİLER GÜNÜ

Etiler’in fark yaratan mekanı The Galliard, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel leziz menüsü ve sürprizleriyle misafirlerine romantik bir gece yaşatmaya hazır.1453884601_GALLIARD_Sevgililer_Gunu__8_

Batı Akdeniz mutfağından lezzetli seçenekler sunan The Galliard, 14 Şubat Pazar akşamına özel hazırladığı menüde yer alan Çikolatalı Bonfile, Kalp Şeklinde Dana Carpaccio, Kadayıfta Karides ve geceye tat katacak özel Aşk Bombası ile hem damaklarda hem de kalplerde iz bırakacak.
The Galliard, 14 Şubat Sevgililer Günü’ne özel menüsü ile sevgisini en romantik şekilde ifade etmek isteyenlerin adresi oluyor. Batı Akdeniz mutfağının eşsiz lezzetlerinden oluşan “Sevgililer Günü Menüsü”nde Kırık Parmesan Tabağı, Kalp Şeklinde Dana Carpaccio, Empanada, Kadayıflı Karides, Teker Parmesan, Roka Salatası, Çikolatalı Bonfile ve 14 Şubat Sevgiller Günü için özel olarak hazırlanan Aşk Bombası bulunuyor. The Galliard zengin içki menüsü, dekorasyonu, özenli servisi ve muhteşem lezzetleriyle 14 Şubat Sevgililer Gününde de romantik bir atmosferde gerçek bir sevgililer günü deneyimi yaşatacak.

*Rezervasyon gereklidir.

*Sevgililer günü menüsü kişi başı 195 TL’dir.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: