MARIPOSA VE PERİ PRENSES FİLMİNE RENKLİ TANITIM

Ünlüler ve kızları Mariposa’nın kanatlarına takılıp Periler Diyarına yolculuk yaptılar. Mattel, Barbie’nin yeni filmi ” Mariposa ve Peri Prenses ” in tanıtımını 5 Ekim 2013’te Kanyon’ da gerçekleştirdi

Barbie, Hot Wheels , Fisher Price ,Monster High, Polly Pocket, Max Steel gibi çocukların vazgeçilmez ürünlerini bünyesinde bulunduran Mattel, Barbie’nin yeni filmi “Mariposa ve Peri Prenses”’in özel gösterimini ünlü simalar ve çocuklarının katıldığı bir davetle gerçekleştirdi.

Anil Izgi-Besir Tulu Halbuni-Merve Sargin-Pelin Hasimzade-Barbie-Timucin C. Gulcan-Anna Penza-Merve Coban

Eda Taşpınar, Yasemin Ergene, Ayşe Kucuroğlu, Berrin Okçu, Haluk Berdan, Sinem Yıldırım, Şebnem Işık Ersoy, Bennu Gerede, Zeynep Ilıcalı, Melda Kosif, Yasemin Uygurmen, Serap Tibuk, gibi cemiyet ve sanat dünyasının ünlüleri ve kızlarının katıldığı etkinlikte davetli çocuklar önce kendileri için özel hazırlanmış şeker büfesinden şekerlerini seçtiler daha sonra da boyama yaptılar.

 

Emel-Doruktan-Gökhan Kimsesizcan

Boyama etkinliği sonrası Barbie’nin son filmi “Mariposa ve Peri Prenses”’i izleyen çocuklar temsili Barbie kızı ile de beraber hatıra fotoğrafı da çektirdiler. Etkinlik sonunda davetli çocuklara Barbie’nin “Mariposa ve Peri Prenses Bebeği” hediye edildi.

Comments are closed.