BUGÜNÜN SARAYLISI HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

ATV yeni sezona bomba gibi giriyor.Başrollerinde Serhat Teoman ve Selçuk Yöntem’in oynadığı Bugünün Saraylısı dizisi Ekim’de ATV’de yayınlacak.

Ekim ayında atv’de Bugunün Saraylısı dizisi başlıyor. Avşar Film’in yapımcılığını üstlendiği dizide; Selçuk Yöntem, Nazan Kesal, Serhat Teoman, Ali Ersan Duru ve Cansu Tosun rol alacak. Kuzey Güney’in Burak Çatalcalı’sı Serhat Teoman bu kez başrolde Savaş olarak karşımıza çıkacak. Kudret Sabancı’nın yönetmenliğini yapacağı dizi, ekim ayında salı akşamları ekrana gelecek.

2 OYUNCU DAHA KATILDI

Dizinin oyuncu kadrosuna daha önce “Muhteşem Yüzyıl” ve “Kuzey Güney” gibi dizilerde rol alan Gözde Çığacı ve “Ihlamurlar Altında” ve “Tövbeler Tövbesi” gibi dizilerden tanıdığımız Derya Durmaz dizinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Hikayenin özeti ise şöyle:

Ata, servetini kaybettikten sonra, son olarak babadan kalma konağını da satınca büyük bir yıkım yaşar. Bu da yetmezmiş gibi; paragöz karısı Üftade ve aynı kendisi gibi yetiştirdiği kızı Feride de Ata’ya bugünlerinde destek olmaktan öte canını yakarlar.

Ancak Ata için asıl şok, yıllar evvel sevdiği kadınla kaçan Yaşar’ın, konağı satın alıp kızıyla birlikte yaşamaya başlaması olur.

Comments are closed.