SEDA SAYAN SON EVİNİ NEREDEN ALDI?

Birçok kez vergi rekortmeni olarak dikkat çeken Seda Sayan, tüm birikimini gayrimenkule yatırıyor. Sanatçı, şimdi de gözünü Mecidiyeköy’de yükselen milyon dolarlık rezidansa dikti.

Sahnelerin ve ekranların en çok kazanan isimlerinden biri olan Seda Sayan, yatırımlarıyla da dikkat çekiyor. Bugüne kadar kazandığını hep gayrimenkule yatıran güzel sanatçının İstanbul’un en pahalı rezidanslarında daireleri bulunuyor.

Eğlence hayatının gözde kulüplerinden biri olan Etiler Şamdan’ın mülküne sahip olan Sayan’ın, yurtdışında da birçok evi var. Gayrimenkul yatırımlarına devam eden sanatçının, şimdi de Mecidiyeköy’de yükselmeye başlayan ve kısa bir süre önce satışa çıkan çok lüks bir rezidanstan daire alacağı konuşuluyor.

Mecidiyeköy’de yapılan rezidanstan daire bakan ve projeyi çok beğenen Sayan, yaklaşık 4 milyon doları gözden çıkardı. Seda Sayan, Etiler Şamdan’ın mülkünü 8 milyon dolara almıştı. Ünlü şarkıcının Gayrettepe’de şu an oturduğu evin değeri ise 3 milyon dolar.

Sanatçının ayrıca dünya jet-set’inin ve Hollywood ünlülerinin de evlerinin bulunduğu İngiltere’nin başkenti Londra’da da bir evi var. Sayan televizyon ve sahne çalışmalarından fırsat buldukça Londra’daki evinde tatil yapıyor.

Comments are closed.