UYGUN FİYATLI VE HIZLI TABLET İSTEYENLERE

Mobee‘nin yeni tableti Mobee Nett 7″ S1200, ülkemizdeki ilk çoklu çekirdekli işlemciye sahip tabletlerden biri. Yeni nesil tablet; güç tüketimi yönetim birimi, 3D görüntü işletme fonksiyonuna sahip grafik kartı, denge sensörü ve yer çekimi sensörü ile yüksek performans ürünü olarak tanımlanıyor. Tablet, donanım üstünlüğünün yanında ince tasarımı ve hafifliği ile istenen her yere rahatça taşıma kolaylığı sağlıyor.

Android 2.3.4 sürümü ile gelen Nett 7″ S1200, çok sayıda uygulama üretimde yüklenmiş olarak kullanıcıya ulaşıyor. Skype (görüntülü konuşma), Tank Recon 3D, Angry Birds Season, ofis programlarını kolayca ve hızla açıp kullanmayı sağlayan Documents to Go, PDF okuyucu, Media Player, Youtube, Facebook, Twitter, XFile Explorer, Advanced Task Killer, Tavla. Uygulama Market’ten farklı ve eğlenceli uygulamalardan indirmek de mümkün.

Teknolojinin eğlenceli boyutunu yani oyun oynamayı sevenler için özel olarak üretilen tableti, 6 saatlik kullanım süresi de çekici kılıyor. S1200’ü benzerlerinden ayıran bir diğer özellik ise üstün video performansı. Cihaz, 2160 piksel video oynatabiliyor, ayrıca 1080 piksel HDMI çıkışı ile projektöre, monitöre veya televizyona görüntü aktarabiliyor.

Comments are closed.