5053873217 [email protected]

Ian Halperin, 27 yaşında hayatını kaybeden rock yıldızı Kurt Cobain’in intihar etmediğini ve öldürüldüğünü savunarak, eşi Courtney Love’a yalan makinesine girmesi için meydan okudu.
Nirvana grubunun solisti Kurt Cobain, 8 Nisan 1994’te, henüz 27 yaşındayken intihar etmişti. Seattle’ın Lake Washington semtindeki evinde bir av tüfeği ile hayatına son veren Cobain’in cansız bedeni, yaklaşık 34 saat sonra bir elektrikçi tarafından bulunmuştu. Adli tabip ile Seattle Polis Departmanı, şarkıcının ölümünün intihar olduğunu doğrulamıştı.

Ancak ünlü ismin intiharının ardından tüm gözler eşi Courtney Love’a çevrilmiş, Kurt’ü onun öldürdüğüne dair komplo teorileri üretilmişti.

“ÖLDÜRÜLDÜĞÜNE DAİR KANITLARIM VAR”
90’lı yıllardan beri Cobain’in ölümünü araştıran yazar, yeni kitabı ‘The Cobain Murder: The Killing And Cover Up of Kurt Cobain’de, ünlü şarkıcının öldürüldüğüne dair kanıtları olduğunu iddia etti. Ancak Courtney Love da dahil olmak üzere kimseye bir suçlama yöneltmedi.

Halperin yıllardır süren spekülasyonların son bulması için Love’ın yalan makinesi testine girmesi çağrısı yaptı. Bu testin aynı zamanda Love’ın adını temizleyebileceğini düşündüğünü söyledi.

%d blogcu bunu beğendi: