Dünyaca ünlü süper model Bella Hadid’in daha önce çekilen bir videosu yeniden ortaya çıktı ve eleştirilerin de hedefi oldu. 25 yaşındaki Hadid, bu videoda 2015’ten bu yana geçirdiği değişimi, katıldığı etkinliklerde giydiği kıyafetleri bir kez daha hatırlatıp, o anlarda neler hissettiğini anlatıyor.

Bella Hadid, söz konusu videoda, büyüme çağlarında hiçbir zaman ünlü tasarımcıların imzasını taşıyan kıyafetler ve ayakkabılar giymediğini ifade ediyor. Ünlü model, zengin bir ailede dünyaya gelmiş olmasına rağmen, ünlülerin çok tercih ettiği ünlü bir markanın ayakkabılarını giymek için liseden mezun olmayı beklediğini hatırlatıyor.

Hadid, konuyla ilgili, “Annem buna asla izin vermezdi. Sanırım ilk Louboutin ayakkabılarımı liseden mezun olduğumda giydim” diyor. Bella Hadid, bu yıl 74’üncüsü düzenlenen Cannes Film Festivali sırasında çekilen bir başka fotoğrafı anlatırken de sözü, taktığı Chopard imzalı küpelere getiriyor. Model, o an hakkında, “Çok iyi ve çok güzel hissettim. Bu beni duygusal yapıyor çünkü o fotoğrafta, bütün yetişkinlik hayatımda ilk defa çok mutluydum ve başlangıçta gördüğüm kızla karşılaştırdım. O kız çok mutsuzdu, 2021’de ise o kız çok tatmin olmuş ve çok mutlu” şeklinde konuşuyor.

 

%d blogcu bunu beğendi: