Kandi Technologies Group tarafından üretilen otomobiller bu yıl sona ermeden piyasada olacak. Yeni modeller Teksas’ta tanıtılacak ve daha sonra tüm ülkeye yayılacak.


Serinin girişinde Kandi K27 konumlanıyor. Kompakt elektrikli otomobil 17.69 kWh pil paketine sahip ve 160 km sürüş mesafesi sunuyor. Henüz güç çıkışı ve tork değerleri açıklanmadı ancak fiyatların 20.499 dolardan başlayacağı tahmin ediliyor. Vergi indirimiyle bu rakam 12.999 dolara düşecek.

K27’nin tasarımı oldukça basit. Genel olarak otomobil oldukça dar ve yüksek görünüyor, yuvarlak farlar ve arka lambalar dikkat çekiyor. İç mekan oldukça sade ve konsolda büyük bir multimedya ekranı bulunuyor.

ABD’de K27’nin yanı sıra daha büyük Kandi K23 de satışa sunulacak. Bu model büyük 41.4 kWh pil ile geliyor ve menzili 290 km. K23 için fiyatlar 29.999 dolar’dan başlıyor, vergi indirimiyle 22.499 dolara düşüyor.

Kandi America yöneticisi Johnny Tai, elektrikli otomobillerin herkes için erişilebilir olmasını istediklerini ve iki yeni modelin bu anlamda bir devrim olacağını, hemen hemen her bütçeden insanın güvenilir ve yüksek teknolojili elektrikli otomobillere sahip olabileceğini söyledi.

Share This
%d blogcu bunu beğendi: