ŞİMDİYE KADARKİ EN İLGİNÇ TARANTİNO FİLMİ

Once Upon A Time In Hollywood’un iki yıldız ismi Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio, filmin senaristi ve yönetmeni Quentin Tarantino ile Esquire dergisi için bir araya geldi. Tarantino, filmi için, “Los Angeles’a aşk mektubum” derken; Pitt, “Tarantino filmindeyseniz mükemmel ellerdesiniz”; DiCaprio ise “Bunun gibi bir Hollywood filmi yok” dedi.

Bu yılın en merakla beklenen filmi ünlü yönetmen Quentin Tarantino’nun Once Upon A Time In Hollywood filmi oldu. Esquire dergisi, filmin başrol oyuncuları Brad Pitt ve Leonardo DiCaprio ile yönetmen Quentin Tarantino’yu bir araya getirdi.

Derginin yaz sayısı için sinemanın üç ünlü yüzü birlikte poz verdi.

Ünlü isimler, dergiye verdikleri röportajda, filmde rol alan ancak daha sonra hayatlarını kaybeden Luke Perry ve Burt Reynolds hakkında üzüntülerini de dile getirdi.

Pitt, 1960’lı yıllarda geçen filmde içinde bulunduğu çağ nedeniyle yer almak istediğini belirterek, “O dönem kesinlikle çok eğlenceli” dedi. Pitt ayrıca, “Tarantino iyi iş tedarikçisi. Onun filmlerinden birinde yer alırsanız kendinizi mükemmel ellere teslim ettiğinizi bilirsiniz” ifadesini kullandı.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: