KARDASHİAN YİNE ANNE OLDU

Dünyaca ünlü ABD’li televizyon yıldızı Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin dördüncü çocuğu taşıyıcı annesi tarafından dünyaya getirildi. Kardashian Baby Shower fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.

Dünyaca ünlü ABD’li televizyon yıldızı Kim Kardashian ve Kanye West çiftinin dördüncü çocuğu taşıyıcı annesi tarafından dünyaya getirildi.

Kim Kardashian’ın annesi Kris Jenner, önceki akşam ‘The Ellen DeGeneres Show’ isimli talk show programına katıldı. Program devam ederken Kim Kardashian’ın kardeşi Kourtney, Kim Kardashian’ın vekili olan taşıyıcı annenin az önce doğuma girdiğini ve bebeğin sağlıklı bir şekilde dünyaya geldiği belirtti.

Kim Kardashian ise müjdeli haberi sosyal medya hesabından duyurdu.

Kardashian, taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelen oğlunun dünyaya gelişini, “O burada ve mükemmel” mesajıyla açıkladı.

Ünlü yıldız, bebeğinin yine taşıyıcı anne yöntemiyle dünyaya gelen kızı Chicago’nun ‘ikizi’ olduğunu da belirtti.

Kardashian “Kesinlikle çok değişecek ama şimdilik tıpkı ablasına benziyor” mesajını da yazdı.

İlk çocukları North ve Saint’i dünyaya getirirken, aynı zamanda Beyoncé’nin de hamilelik döneminde yaşadığı zorluklardan biri olan, preeklampsi (hamilelik zehirlenmesi) hastalığıyla yüzleşen reality yıldızı, normal doğumun hayati risk taşıması sebebiyle taşıyıcı anne yöntemine başvurmuştu. Bu zor dönemde sık sık yüksek tansiyon ve şiddetli baş ağrısıyla mücadele eden dört çocuk annesinin, tüm bunlar yetmezmiş gibi bir de plasenta akreata (doğum sonrası plasentanın rahim duvarından ayrılmaması) hastalığıyla da tanışması, ‘normal doğum’ fikrini tamamen askıya almasına neden olmuştu.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: