Sosyal medyada yer alan proje ve kampanyalarıyla tüketicilerden büyük beğeni toplayan HUAWEI Tüketici Elektroniği Grubu, etkin sosyal medya kullanımı ile SocialBrands Ödülü’nü kazandı.

Sosyal medyada gösterdiği performansı tarafsız ve veriye dayalı olarak değerlendirilen Huawei, hazırlanan SocialBrands sosyal medya marka endeksi sonuçlarına göre, Veri Analitiği Ödülleri kapsamında Teknoloji Üreticileri kategorisinde SocialBrands Veri Analitiği Altın Ödülü’nü almaya hak kazandı.

Social Media Awards Turkey Jüri Ödülleri, sosyal medya sektörünün önde gelen isimlerinden oluşan jüri tarafından 1 Mart 2018 – 12 Mart 2019 tarihleri arasında gerçekleştirilen sosyal medyadaki en başarılı kampanya ve projeleri değerlendirdi.

Marka ve ajansların sosyal medya performanslarını objektif verilere dayalı olarak ölçen ilk ve tek yarışma olan Social Media Awards Turkey’de değerlendirme sürecine Deloitte Türkiye de uzmanlığıyla dahil oluyor. Bu yıl üçüncü kez düzenlenen olan Social Media Awards Turkey’e ilgi her yıl katlanarak artıyor.

Share This
%d blogcu bunu beğendi: