Tüm dünyada demi-couture modasının öncülerinden olan Silvia Tcherassi, kendi adını taşıyan markasının elegant bir stili vurgulayan tasarımlarını, Vakko mağazasında sundu.

Sade ve şık tasarımlarıyla yeni dünyanın kadınına stil katan Silvia Tcherassi, Türkiye’ye geldi. Tasarımcı Rivoli adını taşıyan yeni koleksiyonunu Vakko’da özel bir sunumla anlattı. Türkiye’de tasarımları V2K bünyesinde moda severlerle buluşan ve koleksiyonları Milan ve Paris moda haftalarının podyumlarında sergilenen Kolombiyalı tasarımcının sunumu, davetliler tarafından ilgiyle izledi. Tasarımları için; “Tasarımlarım kesinlikle 18 ila 50 yaş arası bir kadına hizmet etmek için hazırlandı” diyen Tcherassi, İlkbahar Yaz 2019 Rivoli koleksiyonunun günlük kullanımda aksesuarlarla nasıl kullanılacağına dair ipuçları verdi. Modeller Tcherassi’nin tasarımlarını özel bir şovla sundu.

Gündelik Lüks Tanımım: Rivoli

Silvia Tcherassi’nin İlkbahar / Yaz 2019 Koleksiyonu, bohem tarzında çok yaratıcı, lüks ve güncel bir koleksiyon. Canlı renkler ve akıcı siluetler, kadife çiçeği, yeşil, limon ve mandalina paletinde sunulan kadınsı görünümler oluşturuyor. Büyük boy kemerler, baskılar ve hacimli vurgularla harmanlıyor. Silvia Tcherassi koleksiyonu için “Kendisini 70’lerin Fransız bohem ruhuyla, Paris’in sonsuz büyüsünün tadını çıkarmaya hazır güçlü ve bağımsız bir kadın olarak tanımlayan bir kadından ilham aldım.Bu koleksiyon, rahat ama sofistike bir tarz arayan kadınlar için, kendime ait gündelik lüks tanımım” diyor.

Share This
%d blogcu bunu beğendi: