NOTE SERİSİ GENiŞLİYOR

Bugüne kadar Galaxy Note serisi tek modelden oluştu. Ancak, bu gelenek Galaxy Note 10 ile birlikte bozulacak gibi görünüyor. Zira, her iki cihaza ait model numaralarının ortaya çıkması uzun süredir konuşulan iddiaları doğruladı.

Galaxy Note 10 tasarımı nasıl olacak?

Samsung Galaxy Note 10, 2019 yılının en çok merak edilen modelleri arasında yer alıyor. Peki yılın ikinci yarısında tanıtılması beklenen Galaxy Note 10 tasarımı nasıl olacak? İşte cevabı!

Galaxy Note 10 iki farklı ekran boyutu ile geliyor!

Her iki modelin 4G ve 5G’li versiyonları bulunacak. Bu kapsamda yine dört farklı telefon kullanıcılara sunulmuş olacak. SM-N970 ve SM-N975 model numaralı cihazların sırasıyla Note 10 ve Note 10 Plus olarak adlandırılması bekleniyor.

Note 10’da 6.28 inç büyüklüğünde bir ekranın ve üç arka kameranın yer alacağı belirtiliyor. Note 10 Plus modeli ise 6.75 inç büyüklüğünde bir ekranla gelirken, arka tarafında dört kameraya ev sahipliği yapacak. Cihazların 5G desteğine sahip olan versiyonları ise sırasıyla SM-N971 ve SM-N976 olarak tanımlanacak.

Tabi, sızdırılan tüm bu raporlara rağmen cihazın tanıtılmasına oldukça uzun bir süre olduğunu ve bu nedenle Samsung’un önemli karar değişikliklerine gitmek için yeterince zamana sahip olduğunu unutmamak gerekiyor.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: