DİZİNİN İSMİ MOR KAZAK OLSUN

Kadın dizisindeki bir detay haftalardır izleyiciyi meşgul ediyordu. Bahar, çocukları Nisan ve Doruk ile önce eşi Sarp tarafından dağ evine götürüldü. Gece yarısı evden kaçmak zorunda kalan Bahar’ın üzerinde mor kazağı vardı.

Eşi Sarp’ın evinde uzun bir süre kalan Bahar’ın üzerinden mor kazağını çıkarmaması izleyicinin dikkatini çekti. Dizinin ilerleyen bölümlerinde bu kez de Nezir tarafından kaçırılan Bahar yine mor kazağı ile sosyal medyanın diline düştü.

kadin-4781-galeri-resim-f1c3738c-3e-06t0

Yapılan yorumlar arasında Bahar’ın kaçırıldığını ve yanında yedek kıyafetlerinin olmadığını söyleyenler de oldu fakat her ihtiyaçlarını karşılayan Nezir’in neden haftalar boyunca yedek kıyafet almayı akıl edemediği sorusunu soranlar çoğunluktaydı.

kadin-4775-galeri-resim-251a8624-d4-JFjt

Son 6 bölümdür Bahar’ın üzerinde o eski, mor kazağı gören seyirci ise ‘yeter artık biz bunaldık nasıl yönetmen ya da senarist bu detayı atlar’ diyerek sitemini dile getirdi.

kadin-4771-galeri-resim-8b06d679-16-0CdV

Neyse ki Bahar, Kadın dizisinin yeni bölümünde adeta üzerine yapışan mor kazağını 6 bölüm sonra çıkardı seyircisi ise sonunda rahat bir nefes aldı.

kadin-4771-galeri-resim-af3c3d1a-77-vyGh

Peki ilgiyle izlenen dizinin son bölümünde başka neler oldu? Bahar, Sarp ve çocuklar gece yarısı Nezir’den kurtulup annesinin evine geldi. Bahar’ı karşılarında göreb ev ahalisi gözyaşlarına boğuldu.

kadin-4755-galeri-resim-8a8d7eff-4e-alz2

Çocuklar babaları Sarp’ı bırakmayınca Bahar eşiyle aynı evde kalmayı kabul etti. Sarp’ı karşısında gören Şirin ise ne yapacağını şaşırdı. Onları evden göndermek için çoktan harekete geçmişti bile.

kadin-4755-galeri-resim-d78f19ca-ec-AZLo

Nezir’in neden Sarp, Bahar, Pırıl ve diğerlerini serbest bıraktığını ise kimse bimiyordu.

kadin-4763-galeri-resim-61050102-f3-t9sK

Hapishaneden kurtulan Arif, ilk olarak Bahar’ın yanına gitmek istedi. Arif’i kurtaran Kısmet’in ise olanların peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: