BLU TV’DE YENİ DİZİLER VAR

BluTV, Mart ayında güçlü yabancı dizileri seyircilerle paylaşıyor. ‘Grey’s Anatomy’ ile geniş bir kitleye ulaşan Patrick Dempsey’nin başrolünde olduğu ‘Truth About Harry Quebert Affair’ ve Alexander Skarsgård ile Michael Shannon’lı mini dizi ‘The Little Drummer Girl’, sadece BluTV’da dizi severlerle buluşacak.

BluTV, dizi severleri ekrana kilitleyecek birbirinden farklı türdeki yabancı dizileri Mart ayında seçkisine ekliyor. Geçtiğimiz ay ‘Deutschland 86’ ve ‘IL Miracolo’ gibi etkileyici polisiye ve dram yapımlarının izleyiciyle buluştuğu BluTV’de Mart ayında beş yeni dizi yayında olacak.

‘Grey’s Anatomy’ dizisiyle dünya çapında tanınan sevilen oyuncu Patrick Dempsey’nin başrolünde olduğu ‘Truth About Harry Quebert Affair’, BluTV’de diziseverlerle buluşacak. Gizemli bir cinayet soruşturmasının anlatıldığı dizi, izleyicileri heyecan dolu ve tansiyonun her an yükseldiği bir bulmacanın içine sürükleyecek.

Alexander Skarsgårdile Oscar adayı oyuncu Michael Shannon’ı buluşturan, BBC yapımı mini dizi ‘The Little Drummer Girl’de ikili, bir terör olayının içinde kendilerini bulacak ve zamanla yarışacaklar.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: