APPLE iPHONE X EKRANLARINI ÜCRETSİZ DEĞİŞTİRİYOR

Geçtiğimiz günlerde Yeni iPad Pro’nun yanı sıra yenilenen Macbook Air ve Mac Mini’yi tanıtan Apple, iPhone X ve Macbook Pro için ücretsiz onarım programı başlattı. Bu kapsamda her iki cihazın kritik sorunları ücretsiz olarak giderilecek.

Bazı iPhone X modellerinde ekranın tepki vermemeye başladığı veya ekrana dokunulmamış olsa bile kendiliğinden uygulamaların açıldığı belirtiliyor. Bu kritik sorunun hangi dönemde satılan cihazları etkilediğine dair açıklama yok.

iPhone 8 için ücretsiz onarım programı başlatıldı! iPhone 8 için ücretsiz onarım programı başlatıldı!
Apple, iPhone 8 ücretsiz onarım programını duyurdu. İşte iPhone 8’de tespit edilen sorun ve etkilenen cihazların satıldığı ülkeler!

iPhone X ve Macbook Pro ücretsiz onarım programı başladı!
Macbook Pro tarafı ise oldukça net. Sorundan etkilenen cihazlar Haziran 2017 ile Haziran 2018 arasında satılan 13 inç büyüklüğündeki Touch Bar’sız Macbook Pro‘nun 128 GB veya 256 GB depolama alanına sahip olan modelleri.

Bu bilgisayarlarda veri kaybına veya arızaya yol açabilecek bir sorun tespit eden Apple’ın, SSD yazılımını güncellemesi gerekiyor. Bu işlem diski biçimlendireceği için cihazları programa dahil olan kullanıcıların verilerini yedeklemesi gerekiyor.

Comments are closed.