THE PROJEKTOR TÜRKİYE’DE BİR İLK

Netflix’in merakla beklenen ilk Türk dizisi The Protector hakkında yeni bilgiler gün yüzüne çıkmaya devam ediyor.

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği, başrollerini Çağatay Ulusoy, Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş’un paylaştığı yapımın 2. sezon kadrosuna dahil olan Burçin Terzioğlu ve Saygın Soysal’ın canlandıracağı karakterlerin detayları da belli oldu.

BURÇİN TERZİOĞLU (RÜYA)
Rüya (Terzioğlu), sonsuz aşkı deneyimlemiş, özgür ve iradesi çok güçlü bir kadındır. Göz kamaştırıcı güzelliği ve gizemli havası ile etrafındakilerin başını döndürür. Tutkularının da korkularının da esiri değildir. Çevresindekileri idare etmeyi de yönetmeyi de iyi bilir. Bu derece etken olmasının nedeni, hayatı olduğu gibi kabul etmemesidir.

SAYGIN SOYSAL (MERGEL)
Mergen (Soysal) ise kendini amacına adamış bir karakterdir. Ne dünya zevkleri ne de hayatın içindeki başka bir şey… Görevini başarmaktan başka hiçbir arzusu yoktur. Bu yüzden tüm insani duygulara karşıdır, özellikle aşka. Kelimelerle arası çok iyi olan Mergen’in ikna kabiliyeti çok yüksektir.

Tarihte kendisine verilmiş gizli bir görev ile İstanbul’u korumak zorunda olduğunu öğrenen ve sonra tüm dünyası altüst olan Hakan’ın macerasını konu alan iddialı yapımın kamera arkasında genç yönetmenler Can Evrenol, Umut Aral, Gönenç Uyanık ve ödüllü görüntü yönetmeni Gökhan Tiryaki yer alıyor. The Protector, 10 bölümlük ilk sezonuyla Eylül’de Netflix’te!

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: