KARDASHIAN, TRUMP”DAN NE İSTEDİ?

Kim Kardashian, tahliye edimeksizin müebbet hapis cezası alan 63 yaşındaki Alice Marie Johnson’u affetmesi için Donald Trump ile yaptığı görüşmenin detaylarını anlattı.

Kim Kardashian, geçtiğimiz aylarda şiddet içermeyen uyuşturucu suçuna rağmen ömür boyu hapis cezası alan ve 21 yıldır içeride olan beş çocuk annesi mahkum Alice Marie Johnson’ın (63) durumunu sosyal medyadan öğrenip harekete geçti. Önce Johnson’ın avukatı Shawn Halley’le birlikte Donald Trump’ın damadı ve danışmanı Jared Kushner ile de bağlantı kuran Kardashian, sonunda ABD Başkanı ile görüşmeyi başardı. 37 yaşındaki televizyon yıldızı Alice Marie Johnson’ın cezasının hafifletilmesiyle sonuçlanan görüşmeyle ilgili bilinmeyenleri ünlü komedyen Jimmy Kimmel’a anlattı.


Trump’ın kendisini aradığında aradığında fotoğraf çekiminde olduğunu söyleyen Kim Kardashian sözyerine şöyle devam etti:

“Donald Trump beni aradığında Steven Klein’ın fotoğraf çekimindeydim. Eğer Steven Klein’ı tanıyorsanız nasıl fotoğraflar çektiğini bilirsiniz. Çıplaktım ve telefonum çaldı. Hemen üstüme bir şeyler alıp telefonu açtım”

 

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: