BLOOM VE TYLER YENİDEN BİR ARADA

Liv Tyler ve İngiliz aktör Orlando Bloom en son bir arada 2003 yılında Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü filminde görülmüşlerdi. İki eski rol arkadaşı 15 yıl sonra Londra’da buluşarak birlikte bir fotoğraf paylaştı.

ABD’li oyuncu Liv Tyler, ünlü aktör Orlando Bloom’un İngiltere’nin başkenti Londra’daki “Killer Joe” isimli tiyatro oyununa giderek eski rol arkadaşına sürpriz yaptı.

41 yaşındaki Bloom kuliste, Tyler ve köpeği Mighty ile çektirdiği bir fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak, gönderisine “Bir çift elf ve bir köpek” notunu düştü.

İkili böylelikle, 2003 yılında gösterime giren Yüzüklerin Efendisi üçlemesinin son filmi “Kralın Dönüşü”nün ardından ilk kez birlikte aynı karede yer almış oldu.

Geçen ay Liv Tyler, Andy Cohen’in sunduğu Watch What Happens Live! İsimli programa katılmıştı. Bu programda 2002 yılının başında adı Bloom ile aşk dedikodulara karışan Tyler’a, ikisinin hiç flört edip etmediği sorulmuştu.

41 yaşındaki oyuncu ise, bu soruya “Filmin çekimleri başladığı zaman 21 yaşındaydım, çok gençtim. Aslına bakarsanız o dönemde herkes birbirinden biraz hoşlanıyordu. Ancak ilk kocam Royce Langdon ile nişanlıydım ve ona delicesine aşıktım. Yani, Orlando ve ben hiçbir zaman birlikte olmadık” şeklinde cevap verdi.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: