GAME OF THRONES SETİ KHALESİ’Yİ PERİŞAN ETTİ

Game of Thrones final sezonu 2019’da yayınlanacak. Ancak şimdiden dizinin son sezonu ve çekimleri ile ilgili duyumlar bitmek bilmiyor. Dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Daenerys Targaryen‘i canlandıran Emilia Clarke, verdiği bir röportajda duygusal olarak perişan olduğunu söyledi!

Game of Thrones 8. sezondan yeni bilgiler! Game of Thrones 8. sezondan yeni bilgiler!
HBO’nun televizyon tarihinin en büyük prodüksiyonu olarak adlandırılan dizisi Game of Thrones’un sekizinci sezonu hakkında yepyeni bilgiler geldi.

Ünlü oyuncu Emilia Clarke, geçtiğimiz günlerde Vanity Fair‘e verdiği bir röportajında Game of Thrones‘un final sahneleri ile ilgili açıklamalar yaptı. Dizinin çekimlerinin halen devam ettiği bilinse de Clarke‘ın yaptığı açıklama ile kendi sahnelerinin çekimlerinin bittiği anlaşıldı. Oynadığı Daenerys Targaryen karakterinin son sahnelerini çekerken duygusal olarak çöktüğünü ve perişan olduğunu söyleyen başarılı oyuncu, GoT setini çok özleyeceğini söyledi.


Röportajında Sansa Stark karakterini canlandıran Sophie Turner ve kardeşi Arya Stark‘ı canlandıran Maisie Williams ile beraber bir sahne çektiğini söyleyen Clarke, bir başka ipucu daha vermiş oldu. Bugüne kadarki hiçbir sahnede bu üçlü beraber görünmemişti.

Game of Thrones setinde cep telefonu bile yasak!
Clarke’ın bir diğer açıklaması ise set içerisinde cep telefonu yasaklandığı için hatıralarını bir günlüğe yazması oldu. Ayrıca bazı fotoğraflarının da set fotoğrafçıları tarafından çekildiğini söyleyen oyuncu, bu fotoğraflarını ileride hayranlarıyla paylaşabileceğini söyledi.

Son sezonunun 6 bölüm süreceği öğrenilen Game of Thrones için çekimler büyük bir özenle yapılıyor. Geçtiğimiz günlerde alınan bir duyuma göre sadece bir savaş sahnesinin çekimlerinin 55 günde tamamlandığı dizi hakkında 2019’a kadar daha çok dedikodu geleceğe benziyor.

Comments are closed.