GÖNÜLLÜLER ŞOVU GECEYE DAMGA VURDU

Survivor 2018’in Cumartesi yayınlanan bölümünde Gönüllüler şov vardı! Gönüllüler takımı hem iyi baraka ve yemek, hem de dokunulmazlık oyununu kazanmayı başardı. Haftalardır yüzü gülmeyen Gönüllüler müthiş bir geri dönüş yaparak üst üste 4 oyun kazanmayı başardı.

Ödül oyununda tam bir takım oyunu seyrettik. 5’er kişilik gruptan oluşan takımlar, zamana karşı yarıştı. Becerinin her şey olduğu oyuna iki ödül birden kazanan Gönüllüler, çok iyi başladı. Adranalinin tavan yaptığı yarışmada fark bir ara 4’e çıktı. Son bölümde gülen taraf Gönüllüler oldu. Merve ağırlık taşımakta çok zorlandı ve parkurda birçok kez düştü.

ÜNLÜLER ÇOK AGRASİFTİ
Oyunda stres seviyesi çok yüksekti. İki oyundur kaybeden Ünlüler, her puan kaybettikçe yarışmacılar gerildi. Ümit Karan ve Turabi, son anda kaybettikleri yarış sonrası çılgına dönüp ellerindeki tahtaları sağa sola fırlattı.

BİRSEN NAGİHAN GERİLİMİ
Hız yarışmacılar için her şeydi. Gönüllüler’de Birsen ve Nagihan bir bölümde oyunu kazanmalarına rağmen birbirlerine girdi. Birsen’in uyarılarına sinirlenen Nagihan, takım arkadaşına deyim yerindeyse avazı çıktığı kadar bağırdı. Hakan Hatipoğlu her iki yarışmacıya da sakinleştirdi.

Comments are closed.

%d blogcu bunu beğendi: