HAZAR ERGÜÇLÜ HANGİ MARKANIN YÜZÜ OLDU?

Cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyası, Flormar için bir araya geldi. Flormar’ın yepyeni eyeliner’ı Roll’n Go’nun lansmanı için düzenlenen davet reklam yüzü Hazar Ergüçlü’nün katılımı ile The Sofa Otel’de gerçekleşti.

Canlandırdığı karakterlerle her defasında başarılı performanslar sergileyerek ödüllere layık görülen, sinema ve dizi dünyasının sevilen oyuncusu Hazar Ergüçlü, karakteristik güzelliği ve kadınlara ilham veren duruşu ile marka yüzü olduğu Flormar’ın yeni eyeliner’ı Roll’N Go’nun lansmanına katıldı.

Davete Yasemin Özilhan, Demet Şener, Ayşe Kucuroğlu, Milka Karaağaçlı, Elif Gönlüm, Özge Peker, Esra Oflaz Güvenkaya, Ece Vahapoğlu, Burcu Ziyal, Ayşe Özyılmazel, Gönül Madra, Burcu Ziyal, Arzu Kunt, Berrin Okçu, İpek Toplusoy, Burcu Şendir, Günsel Ülkü, Meltem Demir gibi isimler başta olmak üzere cemiyet, magazin, moda, basın ve güzellik dünyasının birbirinden önemli simaları katıldı. Hazar Ergüçlü’nün başrolünde olduğu ve kadınlara hayata dair ilham veren “Biz İstersek Yaparız” reklam filmi de bu davette ilk defa görücüye çıktı.

Hazar Ergüçlü, “Umarım reklam filmimizi beğenmişsinizdir. Süreçte emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuşarak bu projede yer aldığı için duyduğu mutluluk ve heyacanı davetlilerle paylaştı.

Comments are closed.