BMW X2 İÇİN HAZIR MISINIZ?

BMW Detroit’de aynı zamanda i8 Roadster First Edition ve BMW Concept X7 iPerformance modellerini tanıtacak. Güncellenen i8 Coupe 374 hp güç çıkışına sahip hibrit sistemle geliyor. Elektrikli motor 143 hp güç çıkışına sahip ve otomobile 105 km/s hıza kadar güç sağlıyor. Sürücüler eDrive butonunu kullanarak elektrikli sürüşte azami hızı 120 km/saat’e kadar çıkartabiliyor. Yeni i8 Coupe sadece 4.4 saniyede sıfırdan 100 km/s hıza çıkabiliyor. i8 Roadster için bu süre 4.6 saniye.

Roadster modelinin sadece 200 adet üretilen First Edition versiyonu da Detroit’de olacak. Bu otomobiller aynı zamanda i8 Coupe ve Roadster ile sunulan E-Copper ve Donington Grey Metallic gibi renk seçenekleri ve iç kabin tasarımları ile de alınabilecek.

X2 crossover Detroit’e C sütununda BMW logosu, klasik böbrek şekilli ön panjura daha geniş çerçeve ile inovatif bir yaklaşım gibi stil elementleri ile özgün yaklaşımını getiriyor.

ABD piyasasına çıkacak ilk X2 versiyonu 3 Mart 2018’de 231 hp xDrive28i olacak. Birkaç ay sonra ise arkadan çekişli sDrive28i modeli gelecek.

Comments are closed.