Yıllarca flört eden Selena Gomez ile Justin Bieber birçok kez ayrılıp barıştı. İkili bir dargın bir barışık ilerleyen ilişkilerinde çeşitli olaylar yaşadı. Yıllarca süren süreçte son olarak Selena Gomez geçtiğimiz ay The Weeknd ile olan ilişkisini noktalamış ve Biebir ile tekrar barışmıştı. Bu gelişmeler üzerine Gomez’in The Weeknd’ten ayrılmasının sebebinin Bieber’la barışması olarak yorumlanmıştı.Gomez konu hakkındaki sessizliğini bozdu ve ilk kez konuştu. İşte altı yıllık süreçte Gomez ve Bieber’ın zaman içinde yaşadıkları…

Müzik dergisi Billboard tarafından ‘Yılın Kadını’ seçilen Selena Gomez, dergiye verdiği röportajda Justin Bieber ile yeniden bir araya gelmesiyle ilgili açıklamada bulundu. Şarkıcı, “25 yaşındayım. 18 ya da 19 değilim. Sanırım kendim için doğru kararları verebilirim. Hayatımı etkilemiş insanları seviyorum. Justin da onlardan biri. Ben onunla büyüdüm ve onu yeniden yanımda görmek çok güzel” ifadelerine yer verdi.

Selena, The Weeknd ile 10 aylık ilişkisini bitirir bitirmez Bieber ile aşk yaşamaya başlamıştı. Gomez bu konu hakkında da şunları söyledi: “The Weeknd ile çok güzel şeyler yaşadım. İlişkimizi iki iyi arkadaş olarak bitirdik.”

İşte Selena Gomez ile Justin Bieber7ın bitmeyen aşk geçmişi…

 

Comments are closed.