NAİM SÜLEYMANOĞLU HAYATINI KAYBETTİ

Milli halterci Naim Süleymanoğlu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Süleymanoğlu’nun cenazesi bugün Fatih Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Edirnekapı Mezarlığı’nda toprağa verilecek.

Olimpiyat ve dünya şampiyonu eski milli halterci Naim Süleymanoğlu, tedavi gördüğü hastanede 50 yaşında yaşamını yitirdi.
Karaciğer naklinin ardından tedavisi Ataşehir’de yoğun bakım ünitesinde süren Süleymanoğlu’nun hayatını kaybettiği belirtildi.
Süleymanoğlu’nun cenazesi İstanbul’da Fatih Camii’nde kılınacak öğle namazının ardından Edirnekapı Mezarlığı’nda toprağa verilecek. Süleymanoğlu’nn cenazesine Başbakan Binali Yıldırım’ın da katılacağı bildirildi.

Naim Süleymanoğlu’nun doktoru Prof. Dr. Kamil Yalçın Polat, yaptığı açıklamada, “Naim Süleymanoğlu’nu 23 Eylül’deakut ağır karaciğer komasıyla hastanemize kabul etmiştik. Bir müddet medikal tedaviyle toparlamaya çalıştık. Bir yere kadar getirebildik ancak çok daha fazla düzeltemedik” dedi.
Polat, “Tüm müdahalelerimize rağmen Naim Süleymanoğlu’nu bugün 14.50 itibariyle kaybettik. Başımız sağ olsun, kendisine Allah’tan rahmet, ailesine başsağlığı diliyorum” diye konuştu.

Comments are closed.