POPSOCKET NEDİR?

Aksesuarın sonsuz faydası nedeniyle çılgınlık giderek yayılıyor. Katlanabilir, akordeon tarzı sap, tek parçalı tutma yeri, tek parçalı telefon kulpu ve tek parçalı kulaklık kaydırma işlevi görüyor. Bu, kullanıcıların bir çağrıyı kolayca yapmalarına ve tek elle metinleri kolayca düzenlemelerine de olanak tanıyor. Akordeon stili sapının bir bölümü telefonun daha iyi kavranmasını sağlıyor, bir bölümü akıllı telefon standı olarak kullanılıyor.

Amazon’un en çok satan akıllı telefon aksesuar listesine göz atın ve PopSocket’ı dördüncü en popüler öğe olarak görürsünüz. Bu yıl tek başına, şirket 25 milyon PopSocket sattı ve Noel’den önce 5 milyon daha fazla satış yapmayı planlıyorlar.

2014’te PopSocket, yalnızca kulaklıkları tutmak için bir aksesuar olarak üreteci mucit David Barnett’ın garajından çevrimiçi olarak satıldı. Şimdi PopSockets markası, Target, Walmart, Best Buy ve tüm büyük kablosuz iletişim sağlayıcının ülke genelindeki satış noktalarında bulunmaktadır. Ayrıca, cihaz 40 diğer ülkede satılıyor ve şirketin deniz aşırı genişleme planları var. Barnett, PopSockets’ın uluslararası pazarın yüzeyini neredeyse hiç çizmediğini ancak sadece bu ay Finlandiya ve Singapur’da ofis açacağını söyledi.

Şimdi, hayal edebileceğiniz her renk ve tasarımda sonsuz sayıda farklı farklı PopSocket var. Hatta şirketin web sitesinde kendiniz de tasarlayabilirsiniz.

Barnett, şirketin geleceği için iddialı planları olduğunu ve PopSocket’un yalnızca bir başlangıç ??olduğunu söylüyor. Çin, Kore, Meksika ve Seattle’da üretim tesisleri bulunan PopSockets LLC, önümüzdeki birkaç ay boyunca araba için bir aparat ve PopSockets seti çıkartacak.

PopSocket’ın henüz Türkçe karşılığı yok. Çılgınlık ülkemize ne zaman gelecek merak ediliyor. PopSocket’ın yurt dışı fiyatı 10 dolar.

Comments are closed.