VATANIM SENSİN YENİ SEZON NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Vatanım Sensin dizisinin 2. sezon yayın tarihi belli oldu. Vatanım Sensin’in yeni sezonu 2 Kasım 2017 Perşembe akşamı başlıyor.

 


Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel ve Onur Saylak’ın rol aldığı geçen sezonun en çok izlenen yapımlarından olan Vatanım Sensin yeni sezonu açıyor. Geçtiğimiz günlerde İzmir Marşlı yeni sezon fragmanı yayınlanan Vatanım Sensin, 2. sezonu 2 Kasım Perşembe akşamı açıyor.

 

 

Ufuk Bayraktar’ın (Dağıstanlı) ardından geçtiğimiz yıl ‘Yen’ adlı tiyatro oyunuyla Afife Jale Tiyatro Ödülleri’ne aday olan ve son olarak ‘Babam’ filminde izlediğimiz Berker Güven dizide Yunan Teğmen Aleksi rolünü canlandıracak. Son olarak ‘İçerde’de konuk oyuncu olarak rol alan Levent Can ise Vatanım Sensin’de Filipos karakteriyle ekranlara dönecek.

Geçen sezon dizide Cevdet’in oğlu Ali Kemal rolünü canlandıran Kubilay Aka ise yeni sezonda rol almayacak. Kubilay Aka, Ay Yapım’ın yeni dizisi Çukur’da oynayacak.
Öte yandan geçtiğimiz sezonun ortasında kadroya Lucy karakteriyle dahil olan güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy da yeni sezonda rol almayacak.

Comments are closed.