VATAN ŞAŞMAZ İZ BIRAKMAK İSTİYORDU

Beşiktaş’ta bir otel odasında cinayete kurban giden Vatan Şaşmaz, son röportajını Emre Saygı’ya vermişti.
Ünlü sunucu Vatan Şaşmaz, Beşiktaş’taki Conrad Otel’de eski manken Filiz Aker tarafından öldürüldü. Aker daha sonra aynı tabancayla intihar etti.
VATAN ŞAŞMAZ CİNAYETİNDE KAHREDEN DETAY
Sunucu ve oyuncu Vatan Şaşmaz hayatını kaybetmeden önce son olarak perşembe akşamı Emre Saygı’nın hazırladığı interaktif Talk Show programı ‘Hadi Be’nin canlı yayınına konuk olmuştu. Şaşmaz’ın evinde gerçekleşen ‘Hadi Be’ canlı yayınında, ünlü sunucu özel hayatından ve eşi Yasemin Adalı ile olan ikinci evliliğine kadar bir çok konu hakkında kendisine yöneltilen soruları yanıtlamıştı.
“BU KADIN BAŞIMI BELAYA SOKACAK!”
‘Dondurulmak İsterdim’

Kanser olan Çinli bir iş kadınının öldükten sonra kendisini dondurduğunu ve hastalığın tedavisi bulununca çözüleceğini, kendisinin de böyle bir şeyi merak ettiğini ve denemek istediğini söyleyen Vatan Şaşmaz “49 yaşındaki kanser hastası Çinli bir kadın öldü ve kendini dondurdu 50 sene sonra falan tedavisi bulununca çözülmeyi istedi. Ben bunu yapmayı çok isterdim geleceği merak ettiğim için. Birde ölüyor musun? arafta mısın? bilmiyorsun ruh çıkmış oluyor çok merak ediyorum nasıl bir şey olduğunu” dedi.
‘Ardımda İz Bırakmak İstiyorum’

Halit Kıvanç’ın izinden gittiğini ve ardında bir çizgi bırakmak istediğini söyleyen Halit Kıvanç “Halit Kıvanç bana, ben ustalarımın ve başkalarının çizgilerini izleyerek bir şeyler yaptım ve ardımda kendi çizgimi çizerek devam ediyorum dedi bende Halit abinin izinden gidiyorum ve benim ardımdan bir çizgi bırakarak devam etmek istiyorum” dedi.
‘Yeni Projeler Bayramdan Sonra’

Yeni projelerinin olduğunu ve bayramdan sonra netleşeceğini söyleyen Vatan Şaşmaz, “Yeni projelere başlayacağım ama bayramdan sonra netleşecek. Yapmadığım hava durumu sunuculuğu var onun haricinde her şeyi yaptım. Meteorolog değilim ama sunmak isterim. Beni emekli olunca stüdyonun bir kenarına koysunlar orada” dedi.
‘Bohem Yaşıyorum’

İki kere iş batırdığını para kazanıp o parayı çoğaltamadığını söyleyen Vatan Şaşmaz, “Ben iki kez iş batırdım. Bir 50 bin dolar ve 50 bin liralık işti. Birisi dergi işiydi. Birde eski kayın biraderimle yemek işine girmiştik. Bir sezon yaptık paramız battı. Bir daha hayatta girmem ticarete. Ev alıyorum onun kirasıyla yaşamayı düşünüyorum. Ben it gibi çalışıp hayvan gibi yiyorum ama parayı çoğaltamıyorum. Biraz daha bohem yaşamayı tercih ediyorum” dedi.

Comments are closed.