ŞEYMA SUBAŞI YENİ PROJESİNE SAHİP ÇIKTI

Şeyma Subaşı hayata geçirmeyi planladığı projesinin kendisine ait bir fikir olduğunu iddia eden kişi hakkında yasal haklarını kullanacağını ifade ettiği bir açıklama yaptı.
Acun Ilıcalı ile evlilik hazırlığında olan 

Şeyma Subaşı, yaklaşık iki ay önce yayınlanan röportajın ardından ilginç bir suçlamayla karşı karşıya kaldı. İsmi açıklanmayan bir kişi, Subaşı’nın projesinin kendisine ait bir fikir olduğunu iddia etti.
Bu iddianın ardından 27 yaşındaki Subaşı konuya açıklık getirdi. Acun Medya tararından yapılan açıklamayı Subaşı’da sosyal medyadan paylaştı.


Subaşı, Hürriyet’e verdiği röportajda proje planlarını şöyle anlatmıştı anlatmıştı: “Yakında bir aplikasyonum çıkacak. ‘Olmuş mu, olmamış mı’ tarzı bir moda aplikasyonu. Belki biliyorsundur, lise ve üniversitede (gerçi onu dondurdum ama) moda eğitimi aldım. Etrafımın da söylediği kadarıyla yetenekliyim. Kim iyi giyinmiş ya da giyinmemiş, görebiliyorum. Bir gözüm var. Aplikasyonda bir tür stil danışmanlığı yapacağım. Sen bana fotoğrafını atacaksın. Ben ve ekibim kıyafetin olmuş ya da olmamış deyip sana öneriler sunacağız.”

Comments are closed.