iPHONE 8’DEN YENİ HABERLER VAR

Tanıtım tarihi yaklaştıkça ABD merkezli teknoloji devi Apple’ın yeni iPhone modeli hakkındaki iddialar da sıklaşıyor. En son açıklama şirketin en yetkili ismi Apple’ın CEO’su Tim Cook’tan geldi.

Son günlerde sızıntılarla gündeme gelen iPhone 8 ile ilgili Apple’dan açıklama geldi.

Teknoloji dünyasını yakından ilgilendiren açıklama şirketin en yetkili ismi Apple’ın CEO’su Tim Cook’tan geldi.

Şirketin mali durumu ile ilgili konuşan Apple’ın CEO’su Tim Cook, iddiaların aksine yeni iPhone modelinin gecikmeyeceğini ve lansmanın Eylül’de yapılacağının sinyalini verdi.

Dün ABD merkezli teknoloji devi Apple yanlışlıkla henüz tanıtılmayan ve hakkında onlarca iddia ortaya atılan iPhone 8’deki özelliği yanlışlıkla doğrulamıştı.

Apple, HomePod için geliştiricilere sunduğu yazılım ile iPhone 8’in tasarımını ve yüz tanıma özelliğini doğrulamış oldu.

Zira söz konusu yazılımı inceleyen Steve Troughton, iPhone 8’de yüz tanıma özelliğinin olacağına dair kanıtlar buldu.

Başka bir geliştirici Guilherme Rambo ise yazılımda iPhone 8’in çerçevesiz form faktörünü buldu.
Apple’ın yeni amiral gemisi ile ilgili iddialar gelmeye devam ediyor. Daha önce Apple’ın henüz tanıtmadığı ürünler ile ilgili yaptığı başarılı tahminler ile adını duyuran isimler ve firmalar telefon ile ilgili bilgiler paylaşıyor. Apple’ın patent başvurusu iPhone 8 ve diğer modeller ile ilgili yeni ipuçları veriyor. İşte iPhone 8’in tanıtılacağı tarih ve cihazında yer alması muhtemel

Comments are closed.