NICOLE KIDMAN ROL İÇİN KENDİNE KIYDI

Rol aldığı dizide şiddet gören bir kadına hayat veren Nicole Kidman, vücudundaki morlukları gören eşi Keith Urban’ın bu duruma tepki gösterdiğini söyledi.


‘Big Little Lies’ dizisinin Celeste Wright’i Nicole Kidman, senaryo gereği kocasını canlandıran Alexander Skarsgard’la sahnelerinin kendisini çok yorduğunu anlattı.

Şiddete eğilimli kocasının adeta gazabına uğrayamn bir avukatı canlandıran Kidman; diziyi “Hem psikolojik olarak hem de fiziksel olarak zarar görüyorum. Benden çok şeyler götüren bir proje” sözleriyle tanımlıyor.


Sahneler sırasında her yerinde ezik ve çürüklerin meydana geldiğini açıklayan Kidman, eşi Keith Urban’ın vücudunu gördüğünde çok kızdığını söyledi.

Aktris “Fiziksel şiddet gördüğümü söyleyen eşime, bunun oyunculuğun bir gereği olduğunu açıkladım. İkna olmakta zorlandı ama durumu kabullenmek zorunda kaldı” şeklinde konuştu.

Nicole Kidman, Reese Witherspoon ile Shailene Woodley gibi önemli isimleri rol aldığı ve IMDb puanı 8,6 olan Big Little Lies Avustralyalı yazar Liane Moriary’nin aynı adlı romanından televizyona uyarlama.

Comments are closed.