BERDAN MARDİNİ BABALIK DAVASINI KAYBETTİ

‘Senden Çocuğum Olsun’ şarkısıyla ünlenen türkücü Berdan Mardini’ye mahkemeden şok bir karar çıktı. Ünlü türkücü babalık davasını kaybetti.

Ve dün itibarıyla Yeliz Erçin’in hukuki mücadelesi sonlandı. Magazinkolik’in haberine göre, Bakırköy 6. Aile Mahkemesi; Adli Tıp Kurumu Biyoloji İhtisas Dairesinden gelen rapora göre şu anda 3 yaşında olan Emre Dijwar Erçin’in babasının %99.99 olarak Berdan Mardini (Engin Karademir) olduğunu açıkladı…

2011 yılında eski sevgilisi Yeliz Erçin tarafından açılan ‘babalık davası’ neticesinde çocuğun kendisinden olmasının fiilen mümkün olmadığını savunan Mardini, o günlerde avukatı aracılığıyla Sarıyer 1. Asliye Hukuk Mahkemesi’ne başvurmuştu.

Erçin’in basın kuruluşlarına kendisiyle ilgili olarak beyanda bulunmasının engellenmesini isteyen Mardini, “Yeliz Erçin’in sürekli tehdit ve şantaj uygulayan bir kişi olduğunu” iddia etmiş ve dilekçesinde “Tanınmış ve sevilen bir sanatçı olmam nedeniyle, özel hayatımla ilgili basında yer alan bu asılsız haberler, genç bayanlardan oluşan hayran kitlemin hemen ilgisini çekmekte ve onları olumsuz etkilemektedir” ifadelerinde bulunmuştu.

Comments are closed.