MERVE OFLAZ PİLATES STÜDYOSU AÇACAK

Merve Oflaz ticarete el atıyor… 2010 yılında katıldığı yarışmayı kazanan Oflaz, çok yakın bir zamanda pilates stüdyosu açacak

Merve Oflaz, oyunculuktan sonra şimdi de sevgilisi Selim Sabah’la ticarete el atmaya hazırlanıyor… 2010 yılında yarışıp kazandığı Survivor yarışmasındaki performansıyla dikkat çeken Oflaz, başarılı olduğu spor alanında yatırım yapmaya karar verdi. Geçen yıl ilk oyunculuk denemesini ‘Muhteşem Yüzyıl’ dizisiyle yaşayan Oflaz, pilates stüdyosu açacağını ise twitter adresinden duyurdu.

Neden televizyonda olmadığı sorularından bunaldığını ifade eden Oflaz, sayfasında “Soruyorlar neden yoksun televizyonda diye? Kendi işimi açmakla meşgulüm. Pilates stüdyosu açacağım yakında” notunu paylaştı. Sevgilisi Selim Sabah’la ortak olup Bağdat Caddesi’nde pilates stüdyosu açarak ticarete atılacağını açıklayan Oflaz “Aslında bu fikir hep aklımda vardı. Biraz yaşımın geçmesini ve okulumun bitmesini bekledim. Pilates eğitmenliği için kursa gittim spor akademisi mezunu olduğum için açıkçası pek de zorlanmadım” dedi.

Comments are closed.