iPHONE 5S DAHA HIZLI DAHA RENKLİ

iPhone 5S ve iPhone 5C’nin özelliklerine ve görsellerine ait iddialar, tanıtım gününe yaklaştığımız şu günlerde hız kesmeden gelmeye devam ediyor.

Parmak izi okuyucu özelliğine, çift led kamera flaşına ve yeni renk seçenekleri olan gümüş/altın/siyah’ın ardından bir yeni iddia daha ortaya atıldı. Sosyal medya üzerinden yayılan ve teknoloji takipçileri tarafından paylaşılan tweet’de Apple’ın yeni nesil amiral gemisi iPhone 5S’te kullanılacak işlemci özelliklerine yer verildi.

Cupertino merkezli araştırma şirketinin raporlarına göre, tasarım olarak aynı kalacağı bilinen iPhone 5S’de kullanılacak işlemcinin, bir önceki modele göre %31.7 daha yüksek performans ile geleceği biliniyor. Fox News’in başarılı sunucusu Clayton Morris, dün paylaştığı tweet’de iPhone 5S’de kullanılacak işlemci serisinin A7 olacağına yer verdi.

Samsung Galaxy S4’de bulunan işlem izleme özelliği sayesinde, uygulama ve oyunların gereksinimi kadar performans sunan A7 işlemci, teknoloji severleri sevindireceğe benziyor. Sonbahar aylarında çıkması beklenen iPad’lerde de kullanılacağı tahmin edilen yeni nesil A7 işlemciye verilen önemi ve yatırımı gözler önüne seriyor.

iPhone 5s’in performansı hakkında atılan tweet’leri okumak ve iPhone 5s’e ait fotoğraflara göz atmak için tıklayın.

Bakalım uzun süredir gündemin en popüler konuları arasında ilk sıralarda yer alan iPhone 5s, çıkmadan önce adından söz ettirdiği kadar çıkışı ile de konuşulacak mı?

Comments are closed.