MALİ’NİN YASMİN’İ MAGAZİN DÜNYASINA HIZLI GİRDİ

Mehmet Ali Erbil’i 18 yaşındaki kızı Yasmin küplere bindirdi! Bodrum’da erkek arkadaşıyla tatil yapan Yasmin; geçtiğimiz günlerde Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile ettiği kavgayla gündeme geldi. Magazine hızlı bir giriş yapan Yasmin, şimdi de yine özel hayatıyla sürekli gündemde olan Mehmet Aslan ile yakınlaştı. Dedikodulara göre; Yasmin ile Aslan geçtiğimiz günlerde bir yemekte buluştu.


Bu buluşma da hemen Mehmet Ali Erbil’in kulağına gitti. Ünlü şovmen, yakınlaşmadan emin olmak için Mehmet Aslan’la ortak tanıdıklarını aradı. Yasmin ile Aslan’ın bir araya geldiğinden emin olan ünlü şovmen vakit kaybetmeden genç adaşını arayıp “Yasmin’den uzak dur” diye sert çıktı. Mehmet Ali Erbil’den ummadığı bir tepki alan Mehmet Aslan da Yasmin Erbil ile görüşmeyi noktaladı. Mali’nin etrafına “Yasmin’i bu piyasadan uzak tutucağım” dediği öğrenildi.
Yasmin Erbil, henüz 18 yaşında olmasına rağmen magazin dünyasında sıkça adından söz ettirmeye başladı. Yasmin, önceki günlerde de Hülya Avşar’ın kızı Zehra Çilingiroğlu ile bir erkek yüzünden kavga etmiş

Comments are closed.