KELLY BROOK İSTANBUL’DA

British Airways’e ait bir uçakla Londra’dan İstanbul’a gelen İngiliz model Kelly Brook Atatürk Havalimanı’nda, reklam kampanyası için geldiği firma yetkilileri tarafından karşılandı.

Burada gazetecilerin sorularını yanıtlayan Brook, İstanbul’a üçüncü kez geldiğini söyleyerek, “Türkiye’ye bayılıyorum. Hem misafirperverlik hem de bütün ekibin profesyonelliği ve de yemekler unutulmazdı. Bu seferde böyle olacavağından hiçbir şüphem yok” diye konuştu.

Gazetecilerin, Taksim Gezi Parkında yaşanan olaylardan dolayı Türkiye’ye ziyaretinin ertelendiğine yönelik basında çıkan iddialarla ilgili sorusuna Brook, şöyle cevap verdi:

“Aslında geçtiğimiz 2 ay içinde film ve çeşitli programlar için çok yoğun çekimlerim vardı. O yüzden tam olarak gündemi takip edemedim. Ama bildiğim kadarıyla Türkiye’deki Gezi olaylarını dünya basınından da çok yoğun olmasa da takip etme olanağı buldum…

“Şu anda herşeyin daha sakin olduğunu biliyorum. O dönemler kendi yoğun programımım vardı. Gecikmemin nedeni Gezi olayları değil kendi programım ve kampanyanın tamamen zamanlamasıyla alakalıydı. Gezi olaylarında olduğu gibi yoğun çekimlerimden dolayı gündemi takip etme olanağım olmuyor. Ama hem Türkiye hem de dünyadaki tüm ülkeler için barış ve herşeyin çok daha iyi olmasını diliyorum” dedi.

İngiliz Model Kelly Brook daha sonra kendisini almak için gelen özel aracın içinde gazetecilere poz verdi. Sempatik tavırlarıyla dikkat çeken ünlü model, rüzgarın azizliğine uğrayarak zor anlar yaşadı.

Comments are closed.