SÜPER KUPA MAÇI ÖNCESİ KAPTANLAR KONUŞTU

Süper Kupa maçı öncesi, Galatasaraylı Selçuk İnan ve Fenerbahçeli Emre Belözoğlu Kadir Has Stadı’nda ortak basın toplantısı düzenlendi.

TOPLANTIDA KONUŞAN KAPTANLARDAN ÖNEMLİ SATIR BAŞLARI;

“Kupayı kazanan takım lige daha iyi başlayacaktır” diyen Selçuk İnan, “Umarım sadece futbolun konuşulduğu bir maç olur. İki takımı da başarılar dilerim” dedi.

Fatih Terim’in cezası nedeniyle takımın başında olmayacağının sorulması üzerine Selçuk, “Fatih hoca yanımızda olmasa da onun bizden ne istediğini çok iyi biliyoruz” diye konuştu.

“Fenerbahçe bizi yenerse ben alkışlamaya hazırım” diyen başarılı yıldız, TFF’nin yabancı kısıtlaması ile ilgili olarak da “Yabancı kısıtlamasının takımın havasını bozmadı ama bireysel olarak etkilenenler olabilir” dedi.

“Geçen sene Avrupa liglerini dömine etmiş iki takımın mücadelesi olacak” diye söze başlayan Emre Belözoğlu, “Karşılaşmanın centilmenlik ortamında geçmesini diliyorum. Son 3 gündür takımla çalışıyorum. Hocam görev verirse forma giyeceğim” dedi.

Alkış konusuna da değinen Emre, “Türkiye Kupası finali öncesinde de onları allkışlayacağımıza dair bir söz söylemiştim” diye konuştu.

“DÜNYADA 1 NUMARA”
Saha içinde gerginliğin olabileceğini söyleyen Emre, “Ancak saha içinde olan saha içinde kalır. Eğer kupayı alırsak lig ve Arsenal maçı öncesi bizim için moral olacaktır. Bir Türk oyuncu olarak Fenerbahçe-Galatasaray derbisini dünyada bir numaraya koyarım” şeklinde konuştu.

Comments are closed.