BEŞİKTAŞ HAZIRLIK MAÇINI KAYBETTİ

İngiltere Championship ekiplerinden Queens Park Rangers ile karşılaşan Beşiktaş 1-0 yenildikleri maçın ilk yarısında ideal kadrosunu sahaya sürdü.


Hırvat teknik adamın ideal on birinin en temel noktası Fernandes oldu. Portekizli oyuncu Almanya’daki St Pauli maçına göre bilinen Fernandes’e yakın bir çizgide oynadı. Oğuzhan ise kimi maçta yedek kimi maçta ilk on birde oynabilecek düzeydeydi. İdeal kadronun bir başka temel taşı Olcay Şahan dün Fernandes, Almeida ve Oğuzhan üçlüsüyle uyum içerisindeydi. Ersan’a yardım da etti.
İkinci yarıda Franco, Gökhan, Ömer gibi transferlerin yanı sıra genç Muhammed’i de deneyen Bilic, böylece tüm oyuncuları bir kez daha görebilme şansına sahip oldu. Fernandes’in ikinci devrede görevini üstlenen Muhammed’in performansı beklenenden iyiydi. Bilic yeni sezonda oynatacaksa kadroda tutmalı ama oynatmayacaksa bir sene kiralanmalı. Sonuç olarak her ne kadar Johnson’un 66. dakikada attığı golle Beşiktaş sahadan 1-0 mağlup ayrılsa da, Premier Lig’in bir altında yer alan QPR karşısında gelecek için umut verdi diyebiliriz.

Comments are closed.