SÜPER S4 GELİYOR

Snapdragon 800 işlemcisini kullanan Galaxy S4 varyasyonunun AnTuTu test sonuçları basında yer bulmuştu.  Samsung Mobile’ın başındaki JK Shin de onaylaması ile Süper S4’ün gelişi kesinleşti.


Samsung, Qualcomm’un günümüzdeki en güçlü mobil işlemcisi olarak piyasaya duyurulan Snapdragon 800’ü temel alan yeni bir Galaxy S4 varyasyonu üzerinde çalışıyor. Tahminen yeni modelin Temmuz ayı gibi piyasaya sunulması bekleniyor.
Galaxy S4 GT-I9500, Galaxy S4 LTE GT-I9505, Galaxy S4 Mini, Galaxy S4 Active ve Galaxy S4 Zoom modellerini duyuran firma, bu Galaxy S4 modellerinin arasına yeni bir model daha ekleyecek.
Samsung Galaxy S4 LTE Advanced adında olması beklenen ürün, Snapdragon 600’lü model ile aynı özelliklere sahip olacak, sadece S600 yerine S800 işlemciye sahip olacak.

Samsung’un 100 milyonluk satış beklediği Galaxy S4 ailesinin satışları, bu açıklamayla etkilenir mi bilinmez ama en yetkili ağızdan gelen açıklamalara göre daha pek çok Galaxy S4 sürümünü piyasada göreceğiz.
Bu bilgiler ışığında Galaxy Note 3 modelinin LTE destekli sürümünde de Snapdragon 800 işlemcisinin kullanılma ihtimali artmış oldu.

Comments are closed.