YILDIRIMIN DÜŞMESİNE 4 GÜN KALDI!

Merakla beklenen Eve Düşen Yıldırım 9 Mart Cuma günü yayına girecek. Show TV’de başlayacak dizide; Türkiye Güzeli Gizem Karaca, Murat Han, Mehmetcan Minciözlü ve Seda Akman kamera karşısına geçiyor. 

Med Yapım imzalı dizide, babası ölen güzel bir genç kızın hiç tanımadığı amcasının evine yerleşmesiyle başlayan olaylar anlatılıyor.2011 Türkiye 2. Güzeli Gizem Karaca, Murat Han, Mehmetcan Minciözlü ve Seda Akmanın başrollerini paylaştığı Eve Düşen Yıldırım, ekranlara da bomba gibi düşecek.
YILDIRIM HIZIYLA DERS ALIYOR!

Nahid Sırrı Örikin Eve Düşen Yıldırım isimli hikayesinden uyarlanan dizide; Gizem Karaca, Muazzez adlı güzel bir genç kızı canlandıracak. Babası öldükten sonra amcasının evine yerleşen Muazzez, amcasının oğulları Namık ve Saiti farkında olmadan kendisine aşık edecek. Daha önce Muhteşem Yüzyılda 4 bölüm cariye olarak kamera karşısına geçen Gizem Karaca, yeni rolü için çok sıkı hazırlanıyor. Gerçek anlamda ilk oyunculuk deneyimini Eve Düşen Yıldırımda yaşayan Gizem Karaca, Muazzez karakterinin altından başarıyla kalkacağına inanıyor. Gizem Karaca şu sıralar hızlandırılmış oyunculuk dersleri de alıyor. Med Yapımın sahibi Fatih Aksoy, “Gizem Karaca için Onda bir yıldız ışığı var. İzleyenleri ekran başında kendine hayran bırakacak” şeklinde konuşuyor.

Meryem Gülün kaleme aldığı, Mehmet Bahadır Erin yönettiği dizide Ahmet şükrü karakterini; Ergun Uçucu, Namık karakterini; Murat Han, Muazzez karakterini Gizem Karaca, Sait karakterini; Mehmetcan Mincinozlu, Şayeste karakterini; Seda Akman, Perihan karakterini; Suzan Aksoy ve Halil karakterini ise; Şencan Güleryüz canlandırıyor.

[layout show=”1″]

Comments are closed.